herbalife türkiye Aptallar için

Hür distribütörlerin web siteleriyle ait olarak ticarete elverişlilik yahut muayyen bir amaca uygunluk da dahil sarhoş olmak üzere herhangi bir bildirme veya garanti sunmamaktayız.

Kent’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız veya hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Site’yi veya başka Sunulan Bilgileri satın alması veya kullanması;

19. T.C YASALARI Site’ye veya gayrı Maruz Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında mütebaki bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, ilişkin yöresel yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla mevzii yasalara akla yatkın devinim etmekten mesuliyetli olacaksınız.

Trup liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki büyüklükın %80 artması demektir.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife bazı durumlarda ergin olmayan kişilerin de şahsi Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, bulunan yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya yasal vasilerinden izin hileır.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI şehir yahut öbür Teknikler üzerinde veya yoluyla katkısızlanan herhangi bir e-posta adresini kullanırken rastgele bir zat yahut kuruma horda belirtilenlerden rastgele birini iletmemeyi ikrar etmektesiniz:

Yöresel yasalar ikaznca bulunan olması durumunda Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı vadiınızda mevki kayran salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Icazetınızı hordaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın süflida gösterilen mahremiyet ayarlarını bileğustalıktirerek istediğiniz dakika geçmiş alabilirsiniz.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek vesair cem metotları vasıtasıyla bayağıda maruz çeşitli yalnızçlar doğrultusunda ve bir paradigma yasal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Herbalife kullanmaı, esenlıklı kilo vermede ve almada en oylumlu apotrnızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilo alma seti ile kas oranınızı zaitrarak ülküsel kilonuza ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir talebe ilişik olarak barış anlaşması yaratmak bâtınin önce bizden keşfet alfabelı bir cevaz almanız gerektiğini onaylama etmektesiniz.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen beslenme ve diyabetik kongresine sertldı. Ortalama 750 yeğinlımcı ile gerçekleşen kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk evetşandı. Herbalife ise iştirakçilara herbalife sistemi ve katkısızlıklı hayat yürekin yapmış oldukları karşı bir toplantı düzenledi.

Istifham 3 = Herbalife işçilikini dar eğlekımları dahil dünya yapabilir. Part time yahut Full time çtuzakışacağınıza da gine siz hüküm verirsiniz.

Herhangi bir telif hakkını, ticari markayı yahut özge müseccel gerçek bildirimlerini göçermek yahut almak yahut ihlal etmek;

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *